zoom
X
AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI

AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI


AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI
Cumhuriyetimizin 100. Yılında 28 Eylül 01 Ekim 2023 tarihlerinde The Ritz - Carlton Berlin’de  İstanbul Ekonomi Zirvesi Berlin "AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI” ana temasıyla düzenlenecektir. 


AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI
Cumhuriyetimizin 100. Yılında 28 Eylül 01 Ekim 2023 tarihlerinde The Ritz - Carlton Berlin’de İstanbul Ekonomi Zirvesi Berlin "AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI” ana temasıyla düzenlenecektir. Bu bağlamda 28 Eylül tarihinde 150 kişilik Türk Hava Yolları Özel Yolcu uçağı ile Berlin'e gidilecek, 01 Ekim tarihinde Türk Hava Yolları Özel Yolcu Uçağı ile İstanbul'a dönüş olacaktır.

Zirve, Türkiye ile Almanya arasındaki ikili ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirmek, Türkiye ile Almanya arasındaki ticaret hacmini arttırmak, İki ülkenin ticari, ekonomik ve yatırım ilişkilerinin, sektörel iş birliği imkanlarının, ortak yatırımların ve üçüncü pazarlarda iş birliğinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Almanya'dan da çok sayıda şirketin katılması beklenen zirve Türkiye ile Almanya arasındaki yüksek seviyede iş birliği için enerji, otomotiv, ulaştırma, makine, plastik, kimyasal, çevre teknolojileri, tarım, sağlık, inşaat, turizm, yeşil mutabakat ve bankacılık ile ilgili 6 farklı panel düzenlenecek ve B2B toplantılar yapılacaktır.


Katılım ücretleri ve detaylar aşağıda yer almaktadır.
Paket program ücreti 2.750 Euro'dur. Business Class misafirlerimiz için 3.250 Euro'dur. Uçakta 16 adet Business Class koltuk mevcuttur. Koltuk seçimi ödeme yapıldıktan sonra iletilen oturma planı üzerinden yapılacaktır. Bu ücrete, THY Özel Yolcu Uçağı uçak bileti, otel, Havalimanı-Otel- Havalimanı şehir içi transferi, zirveye katılım, zirve programında yer alan yemek, gala yemeği, ödül töreni ve tercüman hizmetlerini içermektedir.

Zirveye Katılım ve Otel Konaklama;
Zirveye THY Özel Yolcu uçağa ile gelmeyecek kişiler için katılım bedeli 1.900 Euro'dur. Paket zirveye katılım, konaklama, zirve programında yer alan yemek, gala yemeği, ödül töreni ve tercüman hizmetlerini içermektedir.

Zirveye Katılım;
Zirveye katılım ücreti 1.000 Euro'dur. Bu ücret, sadece zirveye katılım, zirve programında yer alan yemek, gala yemeği ve ödül töreni ve tercüman hizmetlerini içermektedir.Eklenme Tarihi: 30/08/2023
Son Güncelleme: 30/08/2023


Program - 29 EYLÜL 2023 BERLİN "AVRUPALI ŞİRKETLER İÇİN TÜRKİYE’DEKİ YATIRIM FIRSATLARI"

09:00-09:20 Açılış Karşılama
09:30-10:20 Açılış Konuşmaları
10:30-11:20 Döngüsel Ekonomiye Geçişte KOBİ’lerin Rolü
11:30-11:45 Kahve Arası
11:45-12:35 Sürdürülebilirlik ve Turizmde Yeni Perspektifler
12:45-13:30 Öğle Yemeği ......


• KOSGEB İş gezisine katılacak firmalara minimum 25.000 TL, maksimum 45.000 TL destek sağlayacaktır.
• Yurt Dışı İş Gezisinin destek kapsamına alınabilmesi için başvuru esnasında;
• KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olmak,
• Geliştirme Destek Program Başvurusu yapmak. (KOSGEB web sitesinin sağ üst kısmında yer alan E-Hizmetler bölümüne girdikten sonra İşletme Geliştirme Destek Program Başvurusu seçeneğinden başvuru yapılabilmektedir.
ÖNEMLİ: Aşağıdaki link üzerinden yurt dışı iş gezileri duyuruları kısmında yer alan ''Berlin İkili İş Görüşmeleri ve STK Görüşmeleri Gezisi'' detaylarına ulaşabilirsiniz.)

Detay görmek için tıklayınızBaşarıyla Sepete eklendi !